Diskuzní fórum QB
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum QB

Gymnázium Zlín- Lesní Čtvrť, rok ukončení 2012 (**ELITA**)
Zkontroluj si jestli si přihlášený!
 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

 

 Psaní příspěvků

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeTue May 06, 2008 8:38 pm

Nové téma
Chcete-li v daném fóru založit nové téma, dělá se to tlačítkem "new topic" vlevo nahoře.
Pak už jen napiště předmět, jak se téma bude jmenovat, a v těle zprávy napíšte svůj obsah. Ten se zobrazí jako první příspěvek v tomto tématu.

Nový příspěvek
Chcete-li přispět do některého témata, otevřete jej a klikněte na tlačítko "post reply" vlevo nahoře.
Do těla zprávy napište obsah své zprávy. Předmět nemusíte vyplňovat.

Reakce na příspěvek
Chcete-li reagovat na některý příspěvek uživatele, klikněte u dané zprávy na tlačítko "quote".
Do textu se vám vepíše uživatelův příspěvek s formátováním. Obsah zprávy můžete pro přehlednost zkrátit, s formátováním ale prosím nic nedělejte.

Editace příspěvku
Chcete-li editovat svůj příspěvek, klikněte u dané zprávy na tlačítko "edit".

Formátování textu, smajlíky
Svému textu můžete měnit formát (v horní nabídce). Požadovaný text si označte a potom klikněte na určitý formát. Neoznačíte-li text, vepíše se vám do textu pouze počáteční tag, za kterým napíšete text a potom na tlačítko klikněte podruhé.
Nabídka smajlíků je vlevo, požadovaný smajlík se vám do obsahu příspěvku vepíše po kliknutí.

Předvolby, hlasování
V dolní části stránky si můžete kliknutím na "+" určit předvolby či vložit k hlasování (pouze u nového témata!). Možnosti odpovědí oddělte enterem.
Návrat nahoru Goto down
Tomáš(eG)
Puboš
Tomáš(eG)


Poeet p?íspivku : 61
Registration date : 06. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeTue May 06, 2008 9:57 pm

Tome... ?? já tyhle fora chápu,ale když třeba chci přidat řetezák, respektive chci napsat někam první příspěvek a kliknu, je tam NO MESSAGES a nevím jak začít No ... post reply tam není Mad
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeTue May 06, 2008 11:03 pm

Tomáš(eG) napsal:
Tome... ?? já tyhle fora chápu,ale když třeba chci přidat řetezák, respektive chci napsat někam první příspěvek a kliknu, je tam NO MESSAGES a nevím jak začít No ... post reply tam není Mad
Protože příspěvky můžeš psát pouze do témat
Fórum>téma>příspěvky
Musíš nejdřív založit nové téma- new topic
Návrat nahoru Goto down
Lukas111
Absolvent
Lukas111


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Registration date : 07. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeWed May 07, 2008 11:18 pm

He, to muselo bejt práce todleto lol!
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeThu May 08, 2008 12:27 am

Doufám že si to aspoň šeci přečtou
Protože fakt nejsu rád když se mě někdo na něco vyptává a mám to tu podrobně vysvětlené.. cyclops
Návrat nahoru Goto down
Lukas111
Absolvent
Lukas111


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Registration date : 07. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeThu May 08, 2008 5:20 pm

Tak to všude rozhlaš, ať každý ví, že to tu existuje.. jinak tu zůstaneme jen my tři aktivní... jinak GL cheers
Návrat nahoru Goto down
Nellie Happyness
Puboš
Nellie Happyness


Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 12. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeMon May 12, 2008 3:42 pm

Ahojte miláčci moji..
Tak jsem se sem dostala a jen to zkouším..
Tome jinak mocko děkujem za forum ať si na spolužácích říká Markéta
a Venda co chcou .. Mně se mocko líbí! sunny
Návrat nahoru Goto down
Lukas111
Absolvent
Lukas111


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Registration date : 07. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeMon May 12, 2008 3:45 pm

Nellie Happyness napsal:
Ahojte miláčci moji..
Tak jsem se sem dostala a jen to zkouším..
Tome jinak mocko děkujem za forum ať si na spolužácích říká Markéta
a Venda co chcou .. Mně se mocko líbí! sunny
He, tak to jsem spokojený i já santa
Doufám, že sem budeš psát častěji Wink
Návrat nahoru Goto down
Nellie Happyness
Puboš
Nellie Happyness


Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 12. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeMon May 12, 2008 3:56 pm

Lukas111 napsal:
Nellie Happyness napsal:
Ahojte miláčci moji..
Tak jsem se sem dostala a jen to zkouším..
Tome jinak mocko děkujem za forum ať si na spolužácích říká Markéta
a Venda co chcou .. Mně se mocko líbí! sunny
He, tak to jsem spokojený i já santa
Doufám, že sem budeš psát častěji Wink
Jasné že budu.. Ale nějak mě zaráží že nwm kde zjistit kdo psal ten příspěvek..
Kde se to tam ukazuje?? Shocked
Návrat nahoru Goto down
Lukas111
Absolvent
Lukas111


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Registration date : 07. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeMon May 12, 2008 4:02 pm

lol! máš tam 2 části této tabulky oddělené tenkou černou čarou, ve které vidíš tento text. Jedna je velice úzká a v ní máš nadepsané Autor - pod ní vidíš, kdo píše ten komentář, neříkej, že to nevidíš, vždyť je to nepřehlédnutelné study třeba se podívej na tenhle komentář a vedle něj vlevo vidíš, že ho píše Lukas111 drunken pod mým nickem je pohyblivý obrázek, něco na zbůsob Star Wars smajlíků Rolling Eyes a pod ním ještě nějaké informace o autorovi Wink tak písni, jestli to vidíš Smile
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeMon May 12, 2008 8:06 pm

Výstižný popis rendeer
Jinak není zač, aspoň sem se v tom naučil dělat..
Návrat nahoru Goto down
Nellie Happyness
Puboš
Nellie Happyness


Poeet p?íspivku : 71
Registration date : 12. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeTue May 13, 2008 3:26 pm

Lukas111 napsal:
lol! máš tam 2 části této tabulky oddělené tenkou černou čarou, ve které vidíš tento text. Jedna je velice úzká a v ní máš nadepsané Autor - pod ní vidíš, kdo píše ten komentář, neříkej, že to nevidíš, vždyť je to nepřehlédnutelné study třeba se podívej na tenhle komentář a vedle něj vlevo vidíš, že ho píše Lukas111 drunken pod mým nickem je pohyblivý obrázek, něco na zbůsob Star Wars smajlíků Rolling Eyes a pod ním ještě nějaké informace o autorovi Wink tak písni, jestli to vidíš Smile
Už to vidím.. Juuu takové vysvětlování.. Ale když už jsi v tom tak jak jsi tam dal to STAR WARS? jako ty smajly pod tebe?? scratch
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeTue May 13, 2008 8:16 pm

V hlavním menu v Nastavení (když nebudeš vědět kde co je tak to je myslím ve "Funkce fóra"
Návrat nahoru Goto down
Lukas111
Absolvent
Lukas111


Poeet p?íspivku : 248
Age : 31
Registration date : 07. 05. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeWed May 14, 2008 5:04 pm

Tomaqa napsal:
V hlavním menu v Nastavení (když nebudeš vědět kde co je tak to je myslím ve "Funkce fóra"
Velice stručný popis Evil or Very Mad pro Nelinku musíš podrobněji Smile
Nahoře máš napsané Diskuzní fórum KB, pod tím jsou nějaké odkazy: Příjem, FAQ, Hledat,... a mezi nimi je Nastavení.
V něm máš opět další podokna jako: Informace, Možnosti, Podpis a Obrázek postavičky.
Zde si do okna "Přihraj obrázek postavičky ze svého počítače" musíš vyhledat (přes tlačítko Procházet...) nějaký tvůj oblíbený obrázek, který máš v počáku, ale musí být velice malý - buď taký malý jako mám já (akorát ve formátu GIF - pohyblivý) nebo jako má třeba Tomaqa tu učitelku co píše na tabuli albino , no dáš otevřít a pak jen dole Odeslat.
Odpovíš mi na tento komentář a hned uvidíš ten svůj picture Wink
...jestli je to málo podrobné tak promiň, ale líp to nezvládnu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Tomaqa
Vysokoškolák
Tomaqa


Poeet p?íspivku : 303
Registration date : 27. 04. 08

Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitimeWed May 14, 2008 11:48 pm

Můžete sem psát příspěvky??
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Psaní příspěvků Empty
PříspěvekPředmět: Re: Psaní příspěvků   Psaní příspěvků Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Psaní příspěvků
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Diskuzní fórum QB :: Toto fórum :: První kroky-
Přejdi na: